Što se Skrileksa tiče, Crna Gora je u Španiji
Skrileks je jedan od trenutno najpoznatijih di-džejeva na planeti, a u novom spotu, naslovljenom „Isto mesto“, prikazao je sve lokacije na kojima je puštao muziku. Međutim, ono što zapada za oko jeste to što je Crnu Goru smestio – u Španiju.
Poznati di-džej je nastupao na festivalu „Si dens“ u Budvi, a u novom spotu su se našli snimci sa budvanskih plaža i sa Svetog Stefana. Ipak, potkrala se jedna ne baš mala greška. Tako uz kadrove iz Crne Gore ide potpis da su iz Španije.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 4
Пошаљи коментар