субота, 21.09.2013, 12:38 -> 15:34
štampajRediteljski debi Kejt Blančet
Australijska glumica Kejt Blančet režiraće adaptaciju romana nemačkog pisca Hermana Koha "The Dinner", triler o odnosu roditelja i dece.
Glumica Kejt Blančet režiraće adaptaciju romana nemačkog pisca Hermana Koha "The Dinner".
Centralna tema ovog trilera je koliko roditelji mogu da odu daleko, kako bi zaštitili svoje dete.
Još uvek nije potvrđeno da li će glumica i igrati u svom rediteljskom prvencu.
Glumica se inače pojavljuje u filmu Vudija Alena Blue Jasmine, pored Aleka Boldvina i igra domaćicu koja počinje da sumnja u svoje životne izbore, kada se suoči sa egzistencijalnom krizom.
Kritika ovaj film hvali kao jedan od Alenovih najboljih.
Film će početi od 23. septembra da se prikazuje u bioskopima širom SAD, a u britanskim od 27. septembra.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар