Dabl-deker ostao bez krova

Crveni autobus na sprat ostao je bez krova posle „susreta“ sa drvetom u centru Londona.

Na fotografijama koje su preplavile društvene mreže vidi se da je gornji nivo autobusa ostao potpuno bez zaštite, dok krov visi sa zadnjeg dela vozila, piše portal Channel4.com.

Građevinski radnik Bili Komfort koji je bio na obližnjem gradilištu kaže da je video kako autobus udara u drvo i ostaje bez krova.

„Nisam mogao da verujem, to nije nešto što očekujete da vidite kada dođete na posao u ponedeljak“, ispričao je 21-godišnji Bili.

Na lice mesta brzo su stigle vatrogasna i policijska ekipa, kao i kola hitne pomoći.

Povređene su tri osobe.

Crveni dabl-deker saobraćao je na liniji 91 koja spaja Krauč end i Trafalgar skver.

Број коментара 1

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 31. мај 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом