Kursna lista za 25. mart

Zvanični srednji kurs: 122,9369

KURSNA LISTA BR.57
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 25.03.2016. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLjEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1122,5681123,3057
36AustralijaAUD182,548583,0453
124KanadaCAD182,788383,2865
156KinaCNY116,836216,9376
208DanskaDKK116,436616,5356
392JapanJPY10097,029897,6138
578NorveškaNOK112,922613,0004
643Ruska FederacijaRUB11,59151,6011
752ŠvedskaSEK113,215113,2947
756ŠvajcarskaCHF1112,3962113,0726
826Velika BritanijaGBP1155,0513155,9845
840SADUSD1109,7101110,3703

broj komentara 0 pošalji komentar