Курсна листа за 19. јун

Званични средњи курс: 117,9230

КУРСНА ЛИСТА БР.114 
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 19.06.2019. ГОДИНЕ

 

 

 

број коментара 0 Пошаљи коментар