Курсна листа за 19. април

Званични средњи курс: 118,0933

КУРСНА ЛИСТА БР.75
ЗА ДЕВИЗЕ

ФОРМИРАНА НА ДАН 19.04.2019. ГОДИНЕ

 

број коментара 0 Пошаљи коментар