Живе на фасади зграде

Два брата из Бразила проводе 12 сати дневно у кревету, столицама и мрежи за спавање које су окачили на фасаду једне зграде у историјском језгру Рио де Жанеира.

Два брата из Бразила пркосе законима физике, живећи на "чардаку ни на небу, ни на земљи", на висини од десет метара од тла.

Тијаго и Габријел Примо проводе 12 сати дневно у кревету, столицама и мрежи за спавање које су окачили на фасаду једне зграде у историјском језгру Рио де Жанеира.

Цела ова "висећа кућна атмосфера" заправо је део уметничке инсталације.

Браћа Примо имају на располагању опрему за планинарење, а у случају физиолошких потреба могу да преко суседног балкона уђу у уметничку галерију где им на располагању стоји тоалет.

Тијаго и Габријел висе на фасади од краја маја, а то намеравају да чине све до 20. августа на велику радост пролазника.

Број коментара 2

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 06. новембар 2025.
11° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом