четвртак, 26.06.2008, 12:59 -> 14:32
Јао колики кревет за Јао Минга
Огромни кревет у којем ће звезда кинеске кошаркашке репрезентације Јао Минг спавати у олимпијском селу, биће понуђен на продају на аукцији после Олимпијских игара (ОИ) у Пекингу, пише данас дневник на енглеском језику "Чајна Дејли" (China Daily).
Кревет дугачак 231 центиметар, направљен по мери за спортисту високог 226 центиметара, биће један од 200 милиона предмета и сувернира са ОИ (од 8. до 24. августа) и параолимпијских игара у септембру, који ће бити на аукцији, преносе светске агенције.
"Предмети које ће користити познате личности сигурно ће бити посебно интересантни. На пример, кревет Јао Минга ће сигурно достићи највишу цену", изјавио је Сионг Јан, председник организације задужене за лицитацију.
Oнлајн аукција би могла да донесе и милијарду јуана (93 милиона евра), процењује "Чајна дејли".
На продају ће бити понуђени комади намештаја из олимпијског села, спортска опрема и електронски уређаји.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 26
Пошаљи коментар