уторак, 21.10.2008, 17:42 -> 17:57
Замало да прода и америчку амбасаду
Италијанска полиција ухапсила је педесетседмогодишњег Немца Волфганга Крола који је једном предузимачу покушао да прода зграду америчке амбасаде и седиште Организације са исхрану и пољопривреду у Риму.
До хапшења је дошло након што је Немачка издала међународну потерницу због тешке преваре и коришћења лажних докумената.
Крол, који је од раније познат италијанској полицији, успео је да преко посредника прода једном немачком предузетнику један комерцијални центар у Риму и један у месту Чезано Босконе, недалеко од Милана, за 650.000 евра.
Непосредно пре хапшења, намеравао је да истој особи прода зграду америчке амбасаде у улици Венето у центру Рима, као и зграду у којој је седиште FАО.
Тај случај је италијанску полицију подсетио на филм у коме славни комичар Тото покушава да прода Фонтану ди Треви.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар