среда, 15.10.2008, 15:05 -> 15:22
Вуду лутке са ликом Николе Саркозија и Сеголен Роајал
Француска издавачка кућа "К&Б" избацила је на тржиште вуду лутке са ликом Николе Саркозија и Сеголен Роајал, кандидатима са последњих председничких избора, које су купцима жељним “боцкања” омражених личности доступне по цени од 12,5 евра.
Лутка се по цени од 12,50 евра продаје заједно са кесицом игли, али и кратком биографијом садашњег француског председника, односно функционерке Социјалистичке партије.
Дајући себи одушка, купац ће моћи да пробада лутку бацајући чини на омражену личност, јер игра подразумева забадање игала у лутку и то на она места на којима су исписане познате изреке ово двоје истакнутих француских политичара.
Особе које мрзе Саркозија са задовољством ће пробости место на коме пише "Више радите да би више зарадили", или чувено "Бриши будало", које је француски председник изговорио противнику који му је досађивао.
Противници Роајалове ће своје игле моћи да забадају у њену "партиципативну демократију" или у чувену Де Голову реченицу "Живео слободни Квебек" коју је она присвојила, изазивајући бес канадског премијера Стивена Харпера.
Издавачка кућа "К&Б" намерава да прошири свој асортиман вуду лутака и на друге истакнуте француске политичаре.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар