среда, 03.09.2008, 15:21 -> 16:13
Карл Лагерфелд као плишани меда
Немачки произвођач плишаних играчака пустиће на тржиште медведића налик на модног креатора Карла Лагерфелда који ради у Паризу.
Компаније "Steiff" добила је Лагерфелдов "благослов" за производњу медведића који ће бити обучен као и креатор.
Плишани Лагерфелд висине 40 центиметара биће произведен у ограниченом броју - 2.500 примерака, и биће продаван по цени од 1.000 евра.
Меда ће моћи да се наручи почев од 15. септембра преко компанијиног сајта http://www.steiff.org или у специјализованим продавницама.
Лагерфелд је одоборио дизајн играчке која ће имати све његове "заштитне знаке": наочаре за сунце, белу кошуљу са црном краватом, џинс и каиш украшен копчом са његовим иницијалима.
Модни креатор је у интервјуу који је пренела компанија "Штајф" навео да је и сам имао плишаног меду кад је био дете.
"Ја заиста волим животиње, поготово кад су пуњене памуком или полиестером", навео је он. "То вам гарантује да вас неће угристи, огребати, да неће смрдети или нешто испрљати".
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар