Сутра и прекосутра могуће непогоде

Републички хидрометеоролошки завод издао је упозорење на временске непогоде које би сутра и прекосутра могле да погоде Србију.

У понедељак и у уторак понегде се очекују краткотрајне временске непогоде са великом количином падавина, грмљавином, градом и олујним ветром, који ће бити израженији у уторак, наводи се у упозорењу.

У Србији ће сутра бити променљиво облачно, топло и нестабилно, местимично са кишом и пљусковима са грмљавином, а локално се очекује и већа количина падавина и појава града.

На југу и западу Србије пре подне ће бити претежно сунчано.

Ветар ће бити слаб и умерен јужни и југозападни, на северу североисточни.

Јутарња температура износиће од 10 до 16, а највиша дневна од 21 до 25 степени.

У Београду ће бити променљиво облачно и нестабилно, повремено с кишом и пљусковима са грмљавином.

Ветар ће бити слаб, променљив. Јутарња температура износиће око 16, а највиша дневна око 24 степена.

У уторак и среду биће променљиво облачно, местимично с кишом и локалним пљусковима са грмљавином, а у уторак се очекују и краткотрајне временске непогоде праћене великом количином падавина, градом и олујним ветром.

Затим ће бити претежно сунчано и мало топлије, понегде са поподневним пљусковима и грмљавином.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 19. јул 2025.
28° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом