субота, 18.06.2011, 09:54 -> 11:30
Трагедија на венчању
На венчању у Прагу догодила се трагедија када је тек венчани пар пао са балкона. Двадесетпетогодишња млада на месту је погинула, док је младожења задобио тешке повреде.
Тек венчани млади пар у Прагу пао је са балкона за време свадбеног весеља. Млада је на месту погинула, а младожења је с тешким повредама превезен у болницу.
Младожења, 28-годишњи Рус, и невеста, три година млађа Литванка, изашли су у петак предвече на балкон свог стана у Прагу да гости весеља овековаче њихов пољубац.
Загрлили су се и пољубили и полетели преко ограде са балкона на трећем спрату.
"Двадесетпетогодишња жена је на месту остала мртва, а мушкарца је са тешким повредама хитна помоћ пребацила у болницу", потврдио је за Право портпарол прашке полиције Томаш Хулин, рекавши да више информација неће саопштавати.
Према информацијама полиције, алкохол није узрок несреће.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар