понедељак, 16.08.2010, 16:25 -> 18:17
Муња уништила авион
У удесу колумбијског путничког авиона приликом слетања, током олује, на острво Сан Андрес погинула једна особа. До несреће дошло због удара грома у авион.
Један путник је погинуо, а 114 је повређено када се авион локалне колумбијске авиокомпаније "Аирес" срушио док је, током олује, покушао да слети на острво Сан Андрес, у Колумбији, саопштиле су ваздухопловне власти те земље.
Авион типа "боинг 737", у којем је био 121 путник и шест чланова посаде, срушио се надомак писте на карипском острву.
Путнички авион, који је стигао из Боготе, при слетању је погодила муња, а тежа несрећа је избегнута захваљујући умешности пилота, кажу власти.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар