Читај ми!

Најмање 19 погинулих у аутобуској несрећи у Мексику

Најмање 19 особа је погинуло, а 32 су повређене када је путнички аутобус у централном Мексику ударио у кућу, саопштили су званичници.

Туристички аутобус који је превозио путнике до хришћанског светилишта ударио је у зграду након што су му отказале кочнице, наводи се у саопштењу Министарства здравља државе Мексика.

Погинуло је најмање 19 особа, а 32 су повређене, саопштиле су званичници.

Шест особа, укључујући двоје малолетника, превезено је у болницу у Толуци, док су остали превезени у неколико болница у региону, рекли су званичници.

Међу повређенима је више жена и деце, са повредама у распону од прелома костију до трауме главе, саопштило је Министарство здравља.

Алфредо Дел Мазо, гувернер државе Мексико, рекао је у изјави на Твитеру да је наложио шефовима агенција за цивилну заштиту, безбедност, спасавање и здравље да пруже помоћ породицама погинулих и повређених.

 

понедељак, 23. фебруар 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом