Путин љут јер се за изливање нафте сазнало преко друштвених мрежа

После изливања 20.000 тона дизел горива у реку Амбарнаји у Сибиру, председник Владимир Путин прогласио је ванредну ситуацију у региону Краснојарск.

Путин је критиковао локалне власти због закаснеле реакције. Дизел гориво се излило још 29. маја из резервоара термоелектране компаније Норилск Таимјир у Норилску.

Штета се мери милијардама рубаља.

"Шта намеравате да урадите поводом те ситуације. Хоћу да знам шта мислите да се десило и због чега су званичници сазнали за изливање дизела тек два дана касније, и то преко друштвених мрежа. Јесте ли при чистој памети, имате ли здравствених проблема или нешто слично?", упитао је Путин.

четвртак, 25. јун 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом