Хилари Клинтон о још једној кандидатури: Никад не реци никад

Хилари Клинтон рекла је да је "под огромним притиском" да изазове америчког председника Доналда Трампа на председничким изборима следеће године.

Хилари Клинтон (72) рекла је да "све време" размишља каква би председница била да је 2016. године победила Трампа, шта би урадила другачије и шта мисли да би то значило за САД и свет.

"Као што кажем, никада, никада, никада не реци никада", рекла је Клинтонова на инсистирање новинарке Би-Би-Сија да каже хоће ли се у последњем тренутку укључити у изборну трку.

Према њеним речима, под огромним је притиском, јер "много, много људи" жели да размисли о томе, али јој то тренутно "апсолутно није у плану".

Клинтон није прецизирала ко је вршио притисак на њу да се по трећи пут кандидује за Белу кућу, преноси Би-Би-Си.

Седамнаест демократа се већ бори да предводи ту странку 2020. године.

Клинтон каже и да ће онај ко победи на изборима следећи пут имати велики задатак да покуша да поправи "све што је покварено".

Бивша кандидаткиња за демократску председницу Хилари Клинтон је на прошлим изборима за преседника 2016. године изгубила од републиканског кандидата Доналда Трампа.

Број коментара 7

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 03. јул 2025.
27° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом