петак, 05.04.2019, 17:25 -> 18:47
Извор: Танјуг
Трамп поново у клинчу са новинарима
Амерички председник Доналд Трамп изјавио је да ни ове године неће присуствовати годишњој вечери Удружења извештача из Беле куће, оценивши да је тај догађај превише негативан.
Биће ово трећа узастопна година да Трамп пропушта вечеру са новинарима акредитованим у Белој кући, које често оптужује за пристрасност, наводи Ројтерс.
Ипак, амерички председник скоро сваког дана одговара на њихова питања.
"Одржаћу политички скуп, зато што је вечера тако досадна и негативна да ћемо ми одржати један веома позитиван скуп", рекао је Трамп.
Како је додао, разматрају се три локације за одржавање скупа.
"Биће то велики скуп, али вечера за извештаче је превише негативна. Ја волим позитивне ствари", закључује Трамп.
Годишња вечера удружења извештача из Беле куће биће одржана 27. априла у једном хотелу у Вашингтону.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар