петак, 28.09.2018, 16:17 -> 17:25
Извор: РТС, Ruptly
Берлинска полиција претукла ненаоружаног црнца
Полиција у Берлину је претукла ненаоружаног црног мушкарца због наводне крађе бицикла, а пролазнике који су покушали да прекину насиље викањем и бацањем предмета на припаднике полиције, полиција је испрскала сузавцем, јавља "Редфиш".
Немачка полиција у саопштењу везаном за овај случај не помиње насиље са своје стране нити у каквом се здравственом стању налази претучени, а реакцију грађана окарактерисала је "насилним отпором".
На видео-снимку се јасно види како полицајци немилосрдно бију младу особу осумњичену за крађу бицикла.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 8
Пошаљи коментар