среда, 22.08.2018, 14:43 -> 14:55
Извор: Taнјуг
Мароко: Мигранти хтели да пробију ограду, повредили полицајце
Десетине афричких миграната покушало је да пробије заштитну ограду у шпанској енклави Сеута, која се граничи са Мароком, желећи тако да се домогну европског тла.
У том покушају миграната повређено је седам полицајаца, на које је бачена киселина док су прескакали ограду, пренела је агенција АП.
Шпанска новинска агенција Европа прес навела је да је око 100 миграната успело да се домогне европског тла, месец дана након што је 600 њих прешло ограду оивичену жицом.
Мигранти често покушавају да прескоче заштитну ограду у Сеути и Мелиљи, другој шпанској енклави на северу Африке.
Они који успеју да је пређу, најчешће буду смештени у привремени прихватни центар, а онда буду пуштени или враћени у Мароко.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар