понедељак, 04.06.2018, 17:51 -> 17:55
Извор: Taнјуг
Британску полицију случај Скрипаљ коштао 7,5 милиона фунти
Полицајци из 40 полицијских управа у Енглеској и Велсу враћају се својим редовним задацима, три месеца након што су прискочили у помоћ локалним властима ради одговора на напад нервним агенсом на бившег руског шпијуна Сергеја Скрипаља, што је полицију коштало 7,5 милиона фунти.
То је саопштила полицијска управа у Вилтширу, која је надлежна за енглески град Солзбери, где је 4. марта изведен напад на Скрипаља и његову кћерку Јулију, преноси АП.
Начелник полиције Ангус Мекферсон рекао је да они не би могли да се носе са кризом насталом након напада, да није било 1.230 полицајаца из других управа који су помогли, између осталог, формирајући кордоне широм града.
Мекферсон је навео и да додатне полицијске снаге више нису потребне, јер су неке деконтаминиране локације враћене власницима, док је приватно обезбеђење стационирано на преосталим локацијама.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 1
Пошаљи коментар