Срушио се "херкулес" у САД, пет мртвих

Војни транспортни авион Ц-130 "херкулес" срушио се недалеко од аеродрома у Савани. Хитне службе саопштиле да је погинуло пет особа. Узрок удеса још увек непознат.

Власти у Џорџији још увек не знају узрок пада "херкулеса", који је пао недалеко од аеродрома у Савани.

Авион се срушио код раскрснице два ауто-пута, саопштила је претходно локална агенција за ванредне ситуације округа Четем.

Портпарол Националне гарде Порторика Пол Дален рекао је да је авион био на путу ка Аризони, пренео је АП.

Авион, који је припадао порториканској Националној гарди, срушио се око 11.30 по локалном времену.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом