Истрага о грађевинским пословима Трамповог зета

Њујоршка грађевинска дирекција покренула је истрагу о 13 зграда под контролом компаније коју је некад водио Џеред Кушнер, саветник и зет америчког председника Доналда Трампа због могуће "незаконите активности" у вези са дозволама за рад.

Истражује се могућност подношења лажних пријава Кушнерових компанија за грађевинске послове, а односи се на имовину у Бруклину и на Менхетну.

Пре два дана група за заштиту права закупаца и градски одборник саопштили су да су пронашли доказ да су Кушнерове компаније фалсификовале више од 80 дозвола за рад које се, између осталог, односе на 34 зграде у граду Њујорку, преноси Ројтерс.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
10° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом