субота, 30.12.2017, 10:30 -> 10:35
Извор: Танјуг
Пуцњава у Хјустону, тројица мртва
Бивши радник аутомеханичарског сервиса у Хјустону упао је у радионицу и убио два радника, а неколико минута касније је извршио самоубиство, саопштила је локална полиција.
"Две особе које је убио пронађене су мртве на лицу места", рекао је хјустонски детектив за убиства Дејвид Краудер, преноси Ројтерс.
Идентитет жртава и убице није објављен.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар