Албанци ухапшени у Италији – заплењени кокаин, оружје и новац

Италијанска полиција одузела је у две одвојене акције 32,5 килограма кокаина, 4,5 килограма хероина, неколико комада оружја и том приликом ухапсила четири држављана Албаније – два мушкарца и две жене.

У првој операцији, римска полиција открила је торбу са 32 килограма кокаина у пртљажнику кола у власништву два Албанца, а том приликом одузела је и оружје и 60.000 евра, преноси МИА.

У другој операцији, полиција је одузела око 4,5 килограма хероина, пола килограма кокаина, мању количину марихуане и неколико комада оружја, у стану две Албанке (71 и 20 година) које су том приликом ухпашене.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом