понедељак, 09.10.2017, 12:52 -> 13:59
Извор: Бета
Нобелова награда за економију Американцу Ричарду Талеру
Нобелова награда за економију додељена је Ричарду Талеру са Универзитета у Чикагу за допринос о бољем разумевању психолошких и друштвених механизама у доношењу одлука инвеститора и потрошача, саопштила је шведска Краљевска академија наука.
Данашњом доделом Нобелове награде за економију завршена је сезона доделе Нобелових награда, које су додељене у области медицине, хемије, физике, економије, књижевности и мира.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар