Пожар у лондонском метроу, узрок вероватно пуњач за мобилни телефон

У лондонском метроу, на станици "Тауер хил" данас је дошло до пожара, станица је евакуисана и затворена, објавила је лондонска полиција на "Твитеру". Ватру је највероватније узроковао пуњач мобилног телефона који се прегрејао, навела је полиција.

"Инцидент на станици Тауер хил није под сумњом. Ватру је највероватније узроковао пуњач мобилног телефона који се прегрејао", навела је полиција на Твитеру.

На друштвеним мрежама претходно се појавила вест да је на "Тауре хилу" дошло до мање експлозије.

Портал Раша тудеј пренео је да је један од сведока изјавио да су уплашени путници у стампеду напустили станицу, али да нико није повређен.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
5° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом