Тексас, нађено осморо мртвих у приколици камиона

На паркингу испред продавнице "Волмарт" у Сан Антонију нађен је камион са приколицом у којој се налази осам беживотних тела, међу којима су два дечја, преносе америчке ТВ мреже.

Возач камиона је одмах ухапшен, а његово име није објављено. У приколици се налазило 38 људи, а 20 је у тешком стању.

Шеф полиције Сан Антонија Вилијам Мекманус рекао је да су нашли тела након што је један радник из продавнице позвао полицију.

Радник је рекао да му је пришао неко из камиона тражећи воду.

"Када је радник донео воду у камион, назвао је полицију, и када смо стигли на лице места, нашли смо осам мртвих људи у задњем делу приколице", рекао је Мекманус.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

уторак, 24. фебруар 2026.
8° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом