петак, 09.06.2017, 15:30 -> 15:48
Извор: Танјуг
Ухапшен 41 осумњичени за нападе у Ирану
Иранске власти ухапсиле су 41 осумњиченог у вези са овонедељним нападима у престоници Ирана, Техерану, саопштило је Министарство унутрашњих послова те земље.
Исламска држава је преузела одговорност за самоубилачке и разбојничке нападе на парламент и маузолеј оснивача Исламске Републике Ирана, Ајатолаха Хомеинија, који су се догодили у среду, приликом чега је живот изгубило 17 особа.
"Уз помоћ безбедносних снага и породица осумњичених, 41 особа повезана са Исламском државом ухапшени су у различитим провинцијама", преноси државна телевизија.
Министарство додаје да је заплењено много докумената и оружја, преноси Ројтерс.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар