среда, 07.06.2017, 16:21 -> 23:32
Извор: Бета
Експлозија у фабрици у Индији, 12 мртвих
Најмање 12 људи је погинуло, а 10 је повређено у експлозији у фабрици пиротехничких средстава у централној Индији.
Десетине запослених су успеле да побегну, а ватрогасцима је требало два сата да угасе пожар у фабрици у држави Мађа Прадеш.
"Не знамо узрок експлозије. Можда је проблем сигурносни, а можда процедурални. Покренули смо истрагу", ракао је локални званичник Барат Идав.
Несреће на раду су честе у Индији где слабо спровођење прописа узрокује много смртних случајева.
У априлу је 13 људи страдало у пожару који је захватио складиште са горивом и житарицама.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар