Ухапшен мушкарац повезан са нападом у Манчестер арени

Британска полиција саопштила је да је ухапсила мушкарца (38) на аеродрому "Хитроу", а који је повезан са бомбашким нападом на концерту Аријане Гранде прошлог месеца у Манчестер арени, у којем су убијене 22 особе.

"Мушкарац је ухапшен под сумњом да је починио дело у супротности са Законом о тероризму и остаје у притвору", наводи се у саопштењу полициује објављеном на Твитеру, преноси Ројтерс.

Како се наводи, хапшење је било планирано унапред и није било директне опасности за аеродром.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
9° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом