уторак, 30.05.2017, 09:44 -> 10:02
Извор: Танјуг
Пао војни авион у Русији, погинула једна особа
Један техничар је погинуо, а још пет је повређено када се током тренажног лета срушио авион "антонов Ан-26" у Саратову, саопштило је руско Министарство одбране.
Инцидент који се догодио рано јутрос док је авион покушао присилно да слети на аеродром у Саратову, могао је бити изазван кваром на једном од мотора авиона.
У авиону је било шест особа, преноси АФП.
"Антонов Ан-26 "совјетске производње има два мотора. Руска војска га још увек користи за превоз борбених возила и особља.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар