субота, 27.05.2017, 18:20 -> 18:27
Извор: Танјуг
САД, избодени мушкарци бранили муслиманке
Два мушкарца су избодена на смрт док су покушавали да заштите две жене, вероватно муслиманке од нападача који их је малтретирао у возу у Портланду, саопштила је полиција.
Инцидент се догодио јуче после подне, уочи почетка муслиманског светог месеца Рамазана када је нападач Џереми Џозеф Кристијан почео да вређа жене на верској и националној основи.
Три мушкарца су се умешала да заштите жене од насилника који их је потом избо ножем.
Двојица су преминула од задобијених повреда.
Кристајан је ухапшен чим је изашао из воза, навела је полиција, преноси Ројтерс.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар