субота, 11.02.2017, 14:33 -> 14:55
Извор: Танјуг
Турске снаге и побуњеници ушли у Ел Баб
Сиријска Опсерваторија за људска права наводи да су турска војска и сиријски побуњеници, који дејствују заједно са њима, ушли у град Ел Баб, упориште Исламске државе на северу Сирије.
Они су у оквиру кампање турске војске "Штит Еуфрата" ушли у западни део града и преузели контролу над већим бројем области.
У току су жестоке борбе са снагама ИД у граду који је последње џихадистичко упориште у северном делу покрајине Алеп, наводи француска агенција АФП.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар