субота, 11.02.2017, 10:36 -> 10:46
Извор: Танјуг
Пољска премијерка стабилно, радиће из болнице
Премијерка Пољске Беата Шидло је у стабилном стању, пружа јој се добра нега и ништа озбиљно јој се није догодило у саобраћајном удесу у близини Кракова, изјавио је њен портпарол Рафал Боченек.
Рафал Боченек је рекао да ће Шидлова обављати своје дужности из болнице, где ће остати извесно време, пренео је Ројтерс.
Незгода се догодила јуче око 19 часова у премијеркином родном граду Освјенћиму, док се налазила у приватном аутомобилу.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар