четвртак, 05.01.2017, 08:05 -> 08:09
Извор: Taнјуг
Бренан: Критично важно да Русија и САД поправе односе
Директор ЦИА Џон Бренан је изјавио да је од суштинске важности за глобалну стабилност да САД и Русија побољшају односе.
Џон Бренан је указао да се залаже за то да се премости тренутни период високих тензија у односима Русије и САД, преноси Тас.
Наводи се да је Бренан у интервјуу за Пи-Би-Ес њузаур такође оценио да, према његовом мишљењу, не постоје основе за причу о новом хладном рату и додао да се "стварно нада да је тако".
"И стварно се надам, имајући у виду неколико наредних година, да ће односи између Москве и Вашингтона да се поправе, зато што је од критичне важности за глобалну стабилност да САД и Русија имају боље односе, апсолутно, и ја у потпуности то подржавам", навео је Бренан.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар