уторак, 20.09.2016, 16:53 -> 17:38
Извор: Танјуг
Почела изградња зида у близини кампа у Калеу
У близини избегличког кампа у француском граду Калеу почели су радови на изградњи зида, како би се зауставлили стални покушаји миграната да се сакрију у камионима, који су се упутили ка Великој Британији, јавља новинар АФП-а.
Француска агенција наводи да ће бетонски зид бити дугачак један километар, а висок четири метра.
Изградња зида, како тврде локални званичници, биће завршена до краја године.
Велика Британија уложила је 2,7 милиона евра за изгрању зида код избегличког кампа у Калеу, познатог као Џунгла, у којем се, како тврде хуманитарне организације, тренутно налази више од 10.000 особа.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар