Јапан, родитељи намерно оставили сина у шуми

Родитељи седмогодишњег дечака, који је пре два дана нестао у планинском подручју на северу Јапана, признали су да су сина оставили у шуми како би га казнили, јавио је Би-Би-Си.

Спасиоци два дана трагају за дечаком, кога су родитељи оставили самог на северу Хокаида, шумском подручју које је познато по великом броју медведа и других шумских животиња.

Родитељи су на првом саслушању у полицији тврдили да им се син изгубио док су брали поврће, али су касније признали да су дечака намерно оставили самог у шуми "на пет минута".

Локални медији извештавају данас да су се родитељи удаљили само неколико метара од дечака, али да неколико минута касније нису могли да га пронађу.

Отац несталог малишана рекао је агенцији АП да се "не усуђује да помисли шта му се догодило".

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
6° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом