Клинтон: Трамп би могао да доведе Америку до банкрота

Претендент за номинацију за кандидата Демократске странке на председничким изборима у САД Хилари Клинтон изјавила је да ће економска политика Доналда Трампа довести до смањења плата, радних места и већег дуга.

Хилари Клинтон је, обраћајући се хиљадама радника на конвенцији синдиката у Детроиту, рекла да би Трамп би могао да доведе до "банкрота Америке, као што је то урадио са својим компанијама".

"Запитајте се, како неко ко држи казино може да изгуби паре", истакла је Клинтон, пренео је АП.

Клинтон је критиковала и Трампов позив за депортацију милиона људи који у САД живе илегално.

"Он прича о протеривању деце из земље у којој су рођена и за коју једино знају", рекла је Клинтон.

Број коментара 6

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 23. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом