петак, 25.03.2016, 22:04 -> 22:17
Извор: Танјуг
Иран, деветоро погинуло при паду хeликоптера
Хеликоптер иранске службе за ванредне ситуације срушио се на југу Ирана и том приликом погинуло је свих девет особа које су биле у њему, јавили су медији.
Портпарол Црвеног полумесеца Мустафа Мортазави навео је да су погинули пацијент и пратња од двоје лекара и пет чланова посаде, јавила је агенција ИСНА.
Хеликоптер се срушио око 30 километара јужно од града Шираз.
Званичници нису навели узрок удеса, али према неким извештајима, летелица је закачила далековод, преноси АФП.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар