недеља, 17.01.2016, 13:59 -> 14:49
Извор: Танјуг
Корбин за комуникацију са Исламском државом
Лидер британских лабуриста Џереми Корбин изјавио је да би требало успоставити канал за комуникацију са Исламском државом како би се окончао рат у Сирији.
"Мора да постоји некакав пут", нарочито имајући у виду да су неки команданти Исламске држава бивши војници у ирачкој армији.
"Мора да се зна које су им јаке тачке, а које су им слабе", рекао је он, преноси АП.
Корбин је такође предложио размештање подморница без нуклеарних бојевих глава.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар