недеља, 03.01.2016, 10:28 -> 10:37
Извор: Танјуг
Самоубилачки напад у Багдаду, 15 погинулих
Најмање 15 особа је погинуло, а 22 је повређено у нападима петорице бомбаша самоубица на ирачку војну базу северно од престонице Багдада.
Двојица бомбаша самоубица су детонирали бомбе постављене на аутомобилима код капије кампа Спичер, бивше америчке базе у сунитском предграђу Тикрита, изјавио је неименовани безбедносни извор, јавио је Ројтерс.
Тројица бомбаша самоубица детонирали су експлозив након што су ушли у базу, навео је неимановани безбедносни извор.
Исламска држава преузела је одговорност за напад у саопштењу које је послато просталицама онлајн.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар