Читај ми!

Пронађено 40 тела на обали Либије

Портпарол Међународне организације за миграције Џоел Милман каже да је либијска организација Црвеног полумесеца известила је да је пронађено 40 тела на обали, близу лука Злит и Хомс. Додаје да су вероватно у питању жртве бродолома од пре недељу дана.

Џоел Милман наводи да нема никаве информације о томе када и на који начин су људи умрли.

Најмање 3.175 миграната и избеглица је изгубило живот ове године покушавајући да пређу Медитеран, а већина на путу од Либије према Италији.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 22. фебруар 2026.
7° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом