уторак, 25.11.2014, 13:45 -> 17:30
Бомбашки напад у Нигерији, 35 мртвих
Две тинејџерке-самоубице дигле су у вездух себе и убиле најмање 45 људи у граду Мајдугури на североистоку Нигерије.
Према речима очевидаца и полицајаца, две жене су дигле себе у ваздух на препуној пијаци у Мајдугурију, у држави Борно, јавља Бета.
Ради се о тинејџеркама, које су од главе до пете биле покривене хиџабом.
"Прва девојка камиказа разнела се поред тезге са робом, а десет минута касније исто је учинила друга млада жена, која је изгледала као да у рукама носи бебу", рекли су очевици и неименовани извори.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар