уторак, 26.08.2014, 19:15 -> 19:53
Обама: Убице Џејмса Фолија ће платити
Амерички председник Барак Обама обећао је да ће натерати убице америчког новинара Џејмса Фолија да плате. Неће бити лако уништити џихадистичку организацију Исламска држава, додао је председник САД.
Обама је истакао да "Америка не заборавља" и да је домет те државе велики и да ће бити стрпљиви док правда не буде задовољена, преноси Танјуг.
Председник САД, који је дозволио ваздушне ударе на положаје Исламске државе у Ираку, наводи да ће учинити све што буде потребно да би платили сви који повреде Американце.
"Искорењивање рака као што је Исламска држава неће бити лако ни брзо", истакао је Обама на конвеницји Америчке легије у Шарлоту у Северној Калифорнији.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 2
Пошаљи коментар