петак, 27.06.2014, 11:32 -> 14:31
Почасни конзул наручио убиство таште
Војћех Јановски, почасни конзул Пољске у Монаку, признао је да је учествовао у убиству своје таште, наследнице једне од најбогатијих породица у Монаку прошлог месеца, изјавио је марсељски тужилац Брис Робен.
Његова ташта, Хелен Пастор погођена је у стомак, лице и врат док је напуштала болницу у Ници 6. маја, а од задобијених повреда преминуо је и њен возач Мухамед Дарвич, јавља Танјуг.
Јановски се налази у притвору од понедељка када је приведен са још 22 особе, међу којима је била и његова супруга, иначе најстарија ћерка настрадале богаташице, која је, међутим, јуче пуштена без подизања оптужнице.
Полиција је, како је раније саопштено, идентификовала двојицу младића осумњичених да су унајмљени за то убиство, а истражују се и "сумњиви токови новца" на рачунима Јановског.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар