Читај ми!

Ангела Меркел поново на послу

Крећући се уз помоћ штака, Ангела Меркел примила стотинак ученика који традиционално за време празника прикупљају помоћ за избеглице. Меркелова је повредила карлицу на скијању у Швајцарској.

Немачка канцеларка Ангела Меркел се први пут појавила после повреде карлице на скијању у Швајцарској.

Крећући се уз помоћ штака, у згради владе у Берлину, примила је стотинак ученика који традиционално за време празника прикупљају помоћ за избеглице.

Лекари су Ангели Меркел препоручили строго мировање у наредне три недеље, због чега је отказала низ планираних активности и путовања, укључујући посету Пољској и састанак са новим председником Владе Луксембурга Гзавијеом Бетелом.

Сутра ће педесетдеветогодишња Ангела Меркел председавати првој седници владе у овој години, наводи ДПА.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 15. јул 2026.

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом