Читај ми!

У пожару у Кини 11 мртвих

Пожар у једном хотелу у граду Сијангјанг у централној Кини усмртио 11 људи док је 50 повређено. Локална полиција утврђује узроке несреће.

У пожару који је јутрос захватио хотел у централној Кини, 11 људи је изгубило живот а 50 је повређно, саопштиле су локалне власти.

Пожар је избио у седам ујутро по локалном времену у граду Сијангјанг у провинцији Хубеи, а борба са стихијом је потрајала осамдесетак минута, наводи се у саопштењу.

Један број повређених  у  озбољном  стању, а сви озлеђени су пребачени у локалне болнице.

Узрок пожара се утврђује, навела је полиција у Сијангјангу.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 03. август 2025.
30° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом