Читај ми!

Срушио се кров биоскопа у Чешкој

Троје људи повређено када се срушио кров биоскопа у Чешкој. Око 800 људи евакуисано из позоришта и шопинг мола у коме се оно налази.

Кров биоскопа у чешком граду Плзен на западу земље се срушио данас и три особе су повређене, саопштили су званичници.

Портпаролка ватрогасне службе, Павла Јакубкова, прецизирала је да је око 800 људи евакуисано из биоскопа и шопинг мола у коме се он налази.

Јакубкова је додала да власти не мисле да је ико остао под рушевинама иако је мол затворен, преноси АП.

Истрага је у току.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 28. јул 2025.
20° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом