Читај ми!

Разбијена албанска нарко-банда

У рацији у источној Француској и Немачкој ухапшена 42 члана албанске нарко-мреже. Том приликом заплењено око 50 килограма хемикалија за повећање обима и смањење чистоће дроге.

Француски и немачки полицајци у заједничкој акцији ухапсили 42 особе за које се сумња да су чланови албанске нарко-мафије.

У француској граничној регији Милуз јутрос је ухапшено 39 људи, док је још троје ухапшено у Немачкој, пренела је агенција АФП.

Том приликом заплењено је око 50 килограма хемикалија за повећање обима и смањење чистоће дроге.

У рацији је учествовало 200 полицајаца, укључујући чланове елитне специјалне оперативно-тактичке јединице и имиграционе званичнике.

"Истражитељи су утврдили да постоји велика албанско-косовска мрежа за кријумчарење хероина у области Милуз, као и у Швајцарској и Немачкој, а реч је о стотинама килограма наркотика", рекао је француски тужилац.

Број коментара 5

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 16. јул 2025.
26° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом